Cup-Lock (Fincanlı) İskele Sistemi - METEHAN İSKELE |PLYWOOD,H20 AHŞAP KİRİŞ,MASA KALIP İSKELE ALAN FİRMA

Cup-Lock (Fincanlı) İskele SistemiCup-Lock İskele Sistemi

Cup Lock (Fincanlı) İskele Sistemi, mukavemeti ve yüksek emniyet değerleri sayesinde genelde ağır döşemelerde ve yüksek yapılarda taşıyıcı kalıp altı ve hacim iskelesi olarak kullanılmasının yanı sıra dış cephelerde de rahatlıkla ve güvenli bir şekilde kullanılan bir iskele sistemidir.

48*3 mm lik Yatay ve dikey elemanlardan oluşur. Bağlantı elemanları alt tas, fincan ve bademdir. Dikmelerde sabit bulunan alt tas elemanına yatay elemanın iki ucuna kaynatılan badem geçirilir ve üstten, hareketli eleman olan fincanla sıkıştırılarak kilitlenir. Alt tas aralıkları standart olarak 50 cm olduğu gibi özel projelere göre değişik uygulamalar yapılabilir yardımcı elemanlar olarak alt ayar milleri, “4 yollu” veya “U” başlıklı olmak üzere üst ayar milleri, dayama aparatları ve yürüme platformları kullanılır. Opsiyonel olarak farklı ölçü ve kalınlıklarda üretim yapılabilir.

Kullanılan malzemenin kaliteli olması, bağlantıların sıklığı ve işçiliğin sağlamlığıyla mukavemeti en üst düzeye çıkarılan cup-lock iskele sistemi bu özellikleri sayesinde ağır döşemelerde tercih edilir.

CUPLOCK İSKELE' DE ürün çeşitliliği sıfır ve 2.el METEHAN İSKELE FARKIYLA 

Güncel en uygun Sıfır ve 2.el Cuplock Kalıpaltı İskele fiyatı almak için hemen arayınız

 

0312 396 32 15

 

AYRICA 2.EL MALZEMELERİNİZ EN YÜKSEK FİYATTAN ALINIR. BİZDEN FİYAT ALMADAN MALZEMENİZİ SATMAYIN!!!

 

 

 

İRTİBAT TEL: 0532 576 04 95

Powered by Bilgeweb